TIP!Z Bratislavy na Sardíniu za super cenu 55€!

letenky z Bratislavy na Sardíniu

Sardínia je krásny ostrov, ktorý sa oplatí navštíviť. Ak vám nevadí dovolenkovanie aj v mierne posezónnom období, máme tu pre vás jeden TIP na letenky z Bratislavy.

Spoločnosť Ryanair momentálne ponúka letenky do mesta Alghero za 55€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu sumu môžete letieť napríklad v termíne 9-16.10.2018. V októbri sa teploty stále pohybujú okolo 20°C – bude to teda na krátky rukáv no kúpanie už skôr pre tých otužilejších.

Ak by ste si chceli pozrieť kalendár termínov, nájdete ho na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg(pred vstupom do lietadla vám ju uložia do podpalubia, musí však splňovať všetko čo musí spĺňať príručná batožina) + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Dodatočná batožina sa dá potom samozrejme dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
55€
napr. 9-16.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Tým, že nebudete cestovať počas hlavnej sezóny výrazne ušetríte aj na prenájme auta. Najnižšie ceny na obdobie 9-16.10.2018 vychádzajú niekde okolo 70€ / týždeň. Keď si zoberiete, že vás tam v tom aute bude viac, na osobu to nevychádza vôbec draho.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na známom portáli Rental Cars , kde nájdete ponuky väčšiny autopožičovní na jednom mieste a všetko si môžete jednoducho porovnať.

Tip na ubytovanie

V Alghere sa môžete ubytovať napríklad Alghero Bed&Breakfast MareDream, kde sa ceny pohybujú okolo 17€ / osoba aj s raňajkami. 

Ale určite pri spoznávaní Sardínie neostanete iba v Alghere. Odporúčame teda potom hľadať ubytká buď na Booking-u alebo na Airbnb.com. Tam nájdete najviac ponúk a budete ubytovanie rezervovať na overených portáloch.

letenky z Bratislavy do Alghera

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?