Thessaloniki počas jesene za 19€

Thessaloniki , Solún , Grécko veža

Grécko patrí k najzaujímavejším národom Európy. Ak kvôli ničomu inému, tak kvôli histórii určite. Dnes tu pre vás máme letenky do mesta Thessaloniki, kedy za spiatočný let za ideálnych podmienok zaplatíte iba 19€!

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. O členstve si môžete prečítať viac v našom článku. Odporúčame ho každému, ktorý cestuje a lieta low-costovo. Ak členom WDC nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 29€ za spiatočný let. 

Za spomenutú sumu je dostupný jediný októbrový termín s odletom 13.10.2016 a letom späť 16.10.2016. Ak máte o tieto letenky záujem odporúčame nečakať príliš dlho.

Lety sú priame. Zobrať si so sebou môžete iba jednu menšiu príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10. Za batožinu naviac(či už väčšiu príručnú alebo podpalubnú) sa dá samozrejme priplatiť.

Pri rezervácii nechajte ako menu maďarský forint a pri vyhľadávaní zadajte „Solún“. 

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Budapešť
Thessaloniki
od 19€
13-16.10.2016

Tipy na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com mimo mesta – ak vám nevadí ubytovanie u miestnych a nepotrebujete byť ubytovaní v centre, táto izba vychádza cenovo neskutočne dobre. Za 3 noci zaplatíte 49€ – 24,5€/osoba, 8,1€/osoba/noc.

Izba v centre cez Airbnb.com – v centre sa potom viete ubytovať za cenu 92€ – 46€/osoba, 15€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania  – Airbnb.com

letenky Thessaloniki

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?