TENERIFE – výlet na Kanársky ostrov už od 33€!

letenky z Viedne na Tenerife

O nových linkách WizzAir-u z Viedne sme vás už informovali a dnes tu pre vás máme aj super TIP na spiatočné letenky s cenou už od 33€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto čiastku ponúka maďarská spoločnosť letenky svojim členom vo Wizz Discount Club. Ak členmi ešte nie ste – určite tak odporúčame urobiť. Cena členstva(30€ na rok pre dvojicu dokopy) sa vám vráti už pri prvom výlete a následne na tom už len profitujete. Viac info v tomto našom článku. Pre nečlenov letenky stoja 49€

Ako príklad môžeme uviesť napríklad januárový termín 26-31.1.2019 – od soboty do stredy.

Posledný január boli teploty v januári na Tenerife približne medzi 15-20°C. Takže na kúpanie to nebude, ale na spoznávania ostrova ako takého ideálka.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Upozorňujeme, že WizzAir zmenil svoju batožinovú politiku a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať  iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let – v cene priority boardingu). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tenerife
od 33€
napr. 26-31.1.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Keďže to príliš o kúpaní pri mori nebude, oplatí sa požičať si auto a prejsť si na ňom tento krásny ostrov.

Ceny za auto na 5 dní v termíne 26-31.1.2019 začínajú približne na 60€ – čo keď sa ešte rozráta na počet osôb skutočne nevychádza príliš draho.

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť napríklad portál Rental Cars , kde si môžete pozrieť na jednom mieste ponuky mnohých autopožičovní a následne si aj niektoré z áut zarezervovať.

Tip na ubytovanie

Ashavana Hostel – ubytko kúsoček od mora a neďaleko samotného letiska. Za 5 nocí tu zaplatíte ako dvojica 225€ – 107,5€/osoba, 21,5€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Tenerife s viac ako 2 000 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Viedne do Tenerife

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?