ŠVÉDSKO: Štokholm s odletom z Krakova za 11€ (tam aj naspäť dokopy!)

Letný Štokholm

Na Pelikan-e sa nám objavili lacné letenky z poľského Krakova na letisko Štokholm Skavsta.

Ak by ste si chceli spraviť počas apríla výlet na sever Európy, spiatočné letenky aktuálne kúpite za super cenu 11€ za let tam aj naspäť dokopy!

Letí sa cez spoločnosť Ryanair a ceny na Pelikan-e sú dokonca nižšie ako u írskej leteckej spoločnosti. Pravdepodobne ide o nejakú chybu v systéme a preto odporúčame v prípade záujmu rezervovať letenky čím skôr.

Aprílových termínov je zatiaľ dostupných celkom dosť na druhú polovicu mesiaca. V screenshote dole máte jeden príklad. Kalendár termínov nájdete na TEJTO STRÁNKE.

Pri kupovaní leteniek treba myslieť na to, že nízkonákladové spoločnosti lietajú na letisko Štokholm Skavsta. To sa nachádza ešte niečo málo viac ako 100km od samotného centra Štokholmu. Doprava z letiska a naň vás bude stáť dokopy viac ako samotná letenka(najlacnejšie do 30€).

Vo všetkých prípadoch si so sebou môžete bez príplatku zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne uložia do podpalubia a na palubu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Štokholm Skavsta
11€
apríl 2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – bývanie v Štokholme nie je zrovna najlacnejšia záležitosť. V termíne 16-18.4.2018 môžete skúsiť napríklad toto ubytko cez Airbnb. Za 2 noci zaplatíte dvaja 115€ – 57,5€/osoba, 28,75€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakova do Štokholmu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno