ŠVÉDSKO: Na letný výlet do Štokholmu s letenkami od 18€

žena stojaca na brehu rieky v Štokholme

Niet lepšieho času na spoznávanie severských krajín ako teplé letné mesiace. Ak ťa láka Štokholm a už dlhšie plánuješ navštíviť ho, máme tu pre teba tip na letenky už od 18€!

Za najnižšiu cenu máte možnosť nakupovať letenky z Katovíc do Štokholmu predovšetkým počas júna 2017 u spoločnosti WizzAir(za najnižšiu sumu aj pre členov, aj nečlenov Wizz Discount Club.) Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke

Do Štokholmu sa dá letieť so spoločnosťou WizzAir aj z Budapešti. Cena tu začína na 36€ pre nečlenov Wizz Discount Club, na 21€ pre členov v májových termínoch. Kalendár termínov nájdete na tejto stránke

Upozorniť určite treba že sa letí na letisko Štokholm Skavsta. Ako je to už pri Škandinávii zvykom, toto letisko sa nachádza asi 100 km od samotného Štokholmu a doprava z letiska do Štokholmu stojí o pár eur viac ako zaplatíte za letenku. Tomu sa však nie je moc ako vyhnúť ak chcete letieť do hlavného mesta Švédska nízkonákladovkou.

WizzAir vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Štokholm
od 19€
19-21.6.2017
Budapešť
Štokholm
od 21€
13-16.5.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – ak nemáte problém s ubytovaním cez miestnych, vyskúšajte túto ponuku. Za 2 noci tu zaplatíte dvaja iba 67€ – 33,5€/osoba, 16,75€/osoba. Na Štokholm to je skvelá cena.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Štokholm

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?