Srbsko s odletom z Bratislavy za 16€

pevnosť v meste Niš

O novej linke leteckej spoločnosti Ryanair z Bratislavy do mesta Niš sme vám už hovorili. Dnes nám cena spiatočných leteniek poklesla už na 16€/spiatočný let, čím Srbsko predbehlo cenou aj vždy lacný Berlín.

Termínov je niekoľko, každopádne všetky nájdete počas novembra a decembra 2016. Je si však z čoho vyberať.

Niekoľko príkladov: 28.november – 2.december, 4-7.november, 25-28.november, 21-25.november

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Niš nepatrí k najobľúbenejším turistickým destináciam v Európe, každopádne prečo nespoznať o destináciu na viac, keď tu je takáto lacná príležitosť? Určite navštívte najobľúbenejšie miesto pre turistov – pevnosť v strede mesta. Na svoje si prídu aj milovníci rímskej kultúry. Na denný výlet sa môžete vydať do Mediany, kde sa nachádzajú veľké pozostatky kedysi kolosálneho impéria. Dobrý článok o to kam ísť nájdete tu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Niš
16€
28.11-2.12.2016

Tip na ubytovanie

Ak sa rozhodnete pre výlet do Srbska a budete chcieť ostať v meste Niš, určite zvoľte zariadenie Guest Accommodation Etno Konak Tašana

Nachádza sa v úplnom centre mesta, je výborne hodnotené klientami(9,4/10 pričom ich nemali vôbec málo) a za dvojlôžkovú izbu na 4 noci zaplatíte iba 84€ – 42€/osoba, 10,5€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Niš

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?