Spoznávanie Transylvánie s letenkami už od 19€!

Ak by ste si na prelome mája a júna radi spravili niekam výlet, dnes tu pre vás máme tip na lacné letenky z Budapešti do Transylvánie – konkrétne Cluj-Napoca.

Kúpite ich už od 19€ ak ste členmi Wizz Discount Club. A ak členmi nie ste, tak vás budú stáť len o pár eur navyše – okolo 25€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letieť môžete napríklad v termíne 24.5.-3.6.2018. Aj v ďalších termínoch však lety z Budapešti do Cluj-Napoca nie sú nejak výrazne drahé. Všetky termíny s konkrétnymi cenami si viete pozrieť na tejto stránke.

A že výletovanie po Rumunsku nestojí veľa. My sme tam leteli minulý rok v júli a celý výlet komplet so všetkým(letenky, jedlo, ubytko, prenájom auta, vstupy…) nás vyšiel dokopy na 200-250€/osoba na 7 dní.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Bez príplatku si so sebou môžete zobrať batožinu do 10kg s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Cluj-Napoca
od 19€
24.5-3.6.2018

Koľko vás bude stáť prenájom auta?

Výhoda cestovania ešte pre reálnym začiatkom sezóny je aj v cenách za prenájom auta. Môžete si ho prenajať fakt veľmi lacno.

Taký Opel Adam si na 10 dní môžete zarezervovať za 78€, Citroen C3 zase za 84€. Keď si zoberiete, že pôjdete na výlet napríklad vo štvorici tak sú tie výdaje fakt minimálne na to, akú vám to dá voľnosť.

Prenajať auto odporúčame napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Tipy na ubytovanie

Nižšie uvádzame ubytká, v ktorých sme boli osobne ubytovaní. Ak tak vyskúšajte. Treba si potom vybrať termíny tak aby to vyhovovalo vášmu plánu cesty.

Cluj-Napoca: Casa Aria – ubytko v centre mesta 4 postele v jednej izbe, pekná kúpeľňa, hneď vedľa reštaurácia.

Sibiu: Ubytko cez Airbnb – super hostiteľ Anton. Dostali sme ešte aj vínko na privítanie. Vyzerá to tam krásne a cítili sme sa pomaly ako doma. Normálne sme ľutovali, že sme v Sibiu ostali iba noc.

Brasov: Apartment Richy Brasov – keď pominieme fakt, že pani, ktorá nám ubytko dávala nevedela anglicky a bavili sme sa cez google translate a že sme heslo od wifinky lúštili asi hodinku, tak to bolo fajn. Ide vlastne o klasický byt, ktorý vyzeral výborne. Všetko v ňom bolo úplne nové. Boli sme tu 3 noci a všetko bolo v pohode.

Targu Mures: Pensiunea Cristina – asi čo sa kvality samotného ubytka týka najhoršia z vyššie uvedených možností ubytovania, no na prespanie to úplne stačilo. Hlavne že to malo dobrú polohu a neplatilo sa veľa 

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Spoznávanie Transylvánie s letenkami už od 19€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?