Spoznajte Macedónsko s letenkami už od 35€

jazero Ohrid Macedónsko
By: ImogenX - CC BY 2.0

Hľadáte zaujímavú krajinu, ktorú budete môcť aktívne spoznávať a neminiete pritom obrovské peniaze? Macedónsko by mohla byť tá správna voľba! Ceny v krajine nie sú nijak obrovské, ubytovanie patrí tiež k tým lacnejším a za letenky so spoločnosťou WizzAir zaplatíte iba 35€!

A ani to nemusí byť najnižšia cena akú zaplatíte. Ak ste dali na naše odporúčania a kúpili si počas posledného roka tzv. Wizz Discount Club, spiatočné letenky vás budú stáť iba 25€. 

Členstvo vo Wizz Discount Club vám umožní nakupovať letenky u spoločnosti WizzAir za zľavnené ceny. Viac o tom píšeme v našom článku -> Všetko, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

Nižšie uvádzame konkrétny termín od polovice júna až po začiatok júla. Ak vás nestretnú extrémne horúčavy, ktoré sa v Európe toto leto tak nejak očakávajú, mohlo by to byť perfektné obdobie na spoznávanie tejto krajiny. 

Letí sa z Bratislavy. Zobrať si so sebou za najnižšiu cenu môžete iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42x35x20cm a hmotnosťou 10 kg. O batožine u spoločnosti WizzAir píšeme v samostatnom článku

Rezervovať

Bratislava - Skopje za 35€(17.jún - 1.júl)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Skopje

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno