Septembrový SPLIT – výlet na 5 nocí k Jadranu s letenkami od 19€!

chorvatsko split dovolenka
Zátoka v chorvátsku pri mestečku Split.

Septembrový výlet k Jadranu do Chorvátska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Splitu už od 19€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 19€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 37€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte podobne, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 19€ + 19€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 37€ + 37€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 13-18.09.2024. V piatok z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Split
od 19€
napr. 13-18.09.2024

Tip na ubytovanie

Septembrový SPLIT - výlet na 5 nocí k Jadranu s letenkami od 19€!

Apartments Ruza

Ubytovanie v meste Kaštela medzi Splitom a Trogirom len 1,5km od letiska. Pri viac ako 150 hodnoteniach má priemer 9,2/10. Štúdiový apartmán má kuchynku, kúpeľňu, balkón, klimatizáciu, TV aj WiFi. Parkovanie je bezplatné. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 312€ - 156,00€/osoba, 31,20€/osoba/noc.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 8

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?