SARDÍNIA z Bratislavy – augustové letenky za 80€!

Sardínia
Sardínia

Letný výlet na krásny taliansky ostrov Sardínia s odletom z letiska v Bratislave! Máme tu pre vás tip na lacné letenky už za 80€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 16-21.08.2024. V piatok z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
80€
napr. 16-21.08.2024

Požičanie auta

V termíne 16-21.08.2024 si viete požičať auto od 216€ aj s poistením. To pri dvojici vychádza na 108,00€/osoba, 21,60€/osoba/deň. Pri štvorici 54,00€/osoba, 10,80€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 15

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)