SARDÍNIA z Bratislavy – augustové letenky za 67€!

Sardínia
Sardínia

Augustové letenky na taliansky ostrov Sardínia! Máme tu pre vás tip na letenky za dobrú cenu z Bratislavy už za 67€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 14-25.08.2024. V stredu z Bratislavy odletíte a o 11 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
67€
napr. 14-25.08.2024

Požičanie auta

V termíne 14-25.08.2024 si viete požičať auto od 486€ aj s poistením. To pri dvojici vychádza na 243,00€/osoba, 22,09€/osoba/deň. Pri štvorici 121,50€/osoba, 11,05€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

SARDÍNIA z Bratislavy - augustové letenky za 67€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)