Šanghaj s Iberiou za 379€

nočný Šanghaj , Čína

Akciu na lety do Šanghaja sme tu mali len nedávno. Cenovka bola 379€ a lietalo sa so škandinávskou spoločnosťou SAS. Do konkurenčného boja sa však dnes pridala aj španielska aerolinka Iberia, ktorej letenky sú aktuálne v ponuke za rovnakú čiastku – 379€.

Táto ponuka má však oproti tej predchádzajúcej jednu veľkú výhodu a to je prestup. Ten absolvujete iba raz, v Madride, a potrvá iba 1 hodinu a 45 minút. To je čas, ktorý pri takto lacných letoch vidíme veľmi radi.

Termíny sú dostupné v termínoch počas novembra a decembra a ak by ste sa v Číne chceli zdržať dlhšie, je tu dostupný aj vianočný termín s odletom na konci novembra a letom späť 2 dni po Vianociach.

Zobrať si so sebou môžete klasicky podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Šanghaj
379€
november – december 2016

Tip na ubytovanie

V Číne strašne záleží na tom, kde sa budete pohybovať. Niekde viete zohnať veľmi nízke ceny na úrovni Indie či Thajska, niekde zase niekoľkonásobne vyššie. Najlacnejšie ubytovanie v Šanghaji zoženiete za čiastku okolo 10€/osoba/noc.

The Phoenix Hostel Shanghai síce stojí približne 22€/osoba/noc, každopádne nachádzať sa budete v úplnom srdci Šanghaja. Cena pri tom nie je nijak horibilná. Tiež je to jedno z mála low-cost zariadení, ktoré má veľmi dobré hodnotenia aj od predchádzajúcich klientov.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Šanghaj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno