S Qatar Airways do Tokia za 429€

Tokio a jeho zeleň
By: Paul VanDerWerf - CC BY 2.0

A pokračujeme! Jednou z ďalších zlacnených liniek od spoločnosti Qatar Airways sú spiatočné letenky do Tokia. V aktuálnej ponuke máte možnosť nájsť letenky z Budapešti do hlavného mesta Japonska už od 429€!
Letenky sú dostupné v termínoch od januára do júla 2016. Dostupné v obmedzenom množstve a samotná akcia od spoločnosti Qatar Airways potrvá pravdepodobne len niekoľko dní. 

Japonská kultúra bola dlho izolovaná od ostatných a moc iných kultúr ju neovplyvňovalo. Vďaka tomu dnes, keď navštívite Japonsko, cítite sa ako v inom svete. Či už sa jedná o mentalitu ľudí, umenie či gastronómiu.  Ak sa do Japonska vydáte určite by ste mali navštíviť ich svetoznáme záhrady, ktoré si získali už nejedného človeka. A nakoniec, okolo Japonska sa nachádzajú taktiež tisícky ostrovov, ktoré čakajú na spoznávanie. Keď toto všetko spojíme, nemôžme sa čudovať, že Japonsko je cieľom nejedného cestovateľa. 


Letenky do Tokia 

Pre konkrétny termín si otvorte tento Kalendár termínov

Príklad letenky:
 24.6-14.7.2016 – 429€ – Rezervovať 

S Qatar Airways do Tokia za 429€


Ubytovanie

V prípade, že si chcete online zakúpiť aj ubytovanie, môžete využiť portál booking.com s najväčším množstvom ubytovacích zariadení. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?