Rím na 2 noci iba za 94 € (letenky a ubytovanie s raňajkami)

Rím - Koloseum
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Rím dopadol v našej ankete o najobľúbenejšie európske mesto na druhom mieste. Vy ho teraz môžete navštíviť iba za 54 € v mesiaci jún. Krásny mesiac na objavovanie európskych miest. Poletíte dokonca priamo z Bratislavy so spoločnosťou Ryanair a cena je za spiatočnú letenku so všetkými poplatkami a s príručnou batožinou.

V našom tipe spolu letenky a ubytovanie iba od 94 € za dve noci. Ubytovanie je super hodnotené a má aj raňajky v cene. Vždy hľadáme čo najlepšie ubytovania za najnižšie ceny. Navyše tento termín je v super sezóne v júni.

Letenky z Bratislavy do Ríma

V cene letenky máme príručnú batožinu o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. Plus si môžete zpobrať ešte jednu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm.

lacné letenky do rímaUbytovanie v Ríme

Ubytujte sa napríklad v super hodnotenom B&B Cupole&Campanili (9,3/10) spolu aj s raňajkami pre dve osoby iba za 80 € na dve noci. To je 40 eur na osobu na dve noci.

ranajky v ríme

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.