Rím na 2 noci iba za 94 € (letenky a ubytovanie s raňajkami)

Rím - Koloseum
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Rím dopadol v našej ankete o najobľúbenejšie európske mesto na druhom mieste. Vy ho teraz môžete navštíviť iba za 54 € v mesiaci jún. Krásny mesiac na objavovanie európskych miest. Poletíte dokonca priamo z Bratislavy so spoločnosťou Ryanair a cena je za spiatočnú letenku so všetkými poplatkami a s príručnou batožinou.

V našom tipe spolu letenky a ubytovanie iba od 94 € za dve noci. Ubytovanie je super hodnotené a má aj raňajky v cene. Vždy hľadáme čo najlepšie ubytovania za najnižšie ceny. Navyše tento termín je v super sezóne v júni.

Letenky z Bratislavy do Ríma

V cene letenky máme príručnú batožinu o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. Plus si môžete zpobrať ešte jednu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm.

lacné letenky do rímaUbytovanie v Ríme

Ubytujte sa napríklad v super hodnotenom B&B Cupole&Campanili (9,3/10) spolu aj s raňajkami pre dve osoby iba za 80 € na dve noci. To je 40 eur na osobu na dve noci.

ranajky v ríme

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.