Rím z Bratislavy od 54€

By: Jimmy Harris - CC BY 2.0

Prejdeme zase trochu do Európy. Pre tých, z vás, ktorí majú radi spoznávanie európskych miest tu máme letenky do hlavného mesta Talianska za peknú cenu 54€! 

Ide o letenky, ako sme už pri Bratislave zvyknutí, spoločnosti RyanAir. Termíny za najnižšie ceny nájdete v rôznych termínoch počas mája a júna. Každopádne tých reálne využiteľných s tým, že v Ríme strávite pár dní je za podobné ceny pomenej. 

Keby ste nenašli pre vás ten vhodný termín, skúste ešte letenky z Budapešti odkiaľ lieta ako RyanAir, tak aj ďalší veľmi lacný dopravca WizzAir. 

V cene letenky u spoločnosti RyanAir máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55x40x20cm a maximálne 10 kg a ešte jednu menšiu tašku s maximálnymi rozmermi 35x20x20cm. Keby ste potrebovali batožiny na týchto pár dní v Ríme viac, musíte si priplatiť. Viac si o tom môžete prečítať na -> Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?

Taktiež si prečítajte náš článok o Ríme -> Rím – Večné mesto a jeho 8 pamiatok


Letenky do Ríma

 Odlet: Bratislava  Termín: 30.máj-1.jún | Cena: od 54€

RezervovaťRezervácia cez slovenský Pelikan

Alternatívny termín: 20-22.jún(54€), 8-10. jún(60€)


Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Rím

Rím z Bratislavy od 54€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.