Veľký prehľad lacných leteniek do Nórska na leto. Ceny od 19€!

Nórska dedinka a hory
By: Jan-Helge69 - CC BY 2.0

Hľadáte výhodné letenky na leto do Nórska? To máte šťastie, že patríte medzi našich čitateľov! Nižšie nájdete aktuálne najlacnejšie lety do Nórska, ktoré sú v ponuke. Najlacnejšie letenky už od 19€! Stačí si len vybrať. Všetko sú to priame lety bez prestupov s leteckými spoločnosťami Ryanair, WizzAir a Norwegian. 

Ceny uvádzané nižšie sú pri cestovaní iba s príručnou batožinou, každopádne pri všetkých spomenutých letoch sa dá podpalubná batožina dokúpiť. Články, ktoré by sa vám ešte mohli zísť:
Ryanair: Viete, aké rozmery má mať batožina?
WizzAir: Viete aké rozmery má mať batožina?
Všetko, čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club
Ako sme išli v strede leta na fjordy do Nórska(Cestopis)

Potrebujete nájsť termín vhodný práve pre vás? Nebojte sa nám napísať na facebook. Pokúsime sa pomôcť.

Letenky z Katovíc

Katovice – Oslo Sandefjord Torp so spoločnosťou WizzAir od 19€

Ak je vašim cieľom sa len čo najlacnejšie dostať do Nórska, najvýhodnejšie sú jednoznačne letenky spoločnosti WizzAir, za ktoré zaplatíte 19€(rovnako pre členov Wizz Discount Club ako pre nečlenov). Dostupné sú hlavne augustové termíny, každopádne ak si trochu priplatíte nemáte problém letieť na tejto trase veľmi lacno v priebehu skoro celých letných prázdnin.

Rezervovať

Katovice - Oslo Sandefjord Torp od 19€(11-22.8.2016)

Katovice -Stavanger od 58€ s WizzAir

Na juhozápad Nórska, do mesta Stavanger sa máte možnosť dostať so spoločnosťou WizzAir v lete už od výborných 58€. Ak ste členom Wizz Discount Club, cena je pre vás ešte o kus nižšia – 41€. Najlacnejšie termíny nájdete predovšetkým s odletom v prvej polovici júla. 

Rezervovať

Katovice - Stavanger od 58€/41€(1-22.7.2016)

Katovice -Bergen od 43€ s WizzAir

Severnejšie od mesta Stavanger, stále však pri vodách Severného mora sa nachádza mesto Bergen, do ktorého máte možnosť letieť počas leta od 43€. Ak ste navyše členom Wizz Discount Club, letenky pre vás začínajú na 26€. Najlacnejšie letenky do Bergenu aktuálne nakúpite na prelome júla a augusta 2016. 

Rezervovať

Katovice - Bergen od 43/26€(18.7-5.8.2016)

Letenky z Krakowa

Krakow – Oslo Moss Airport Rygge od 41€ s Ryanair

Vo viacerých termínoch počas júla a augusta sa dá dostať z Krakova na letisko Moss Airport Rygge za cenu do 200 PLN. Najnižšie sa viete dostať momentálne na 178 PLN, čo je v prepočte asi 41€.  

Rezervovať

Krakow - Oslo Moos Airport Rygge od 41€(17-30.8.2016)

Krakow – Oslo Gardermoen od 56€ s Norwegian

Oslo Gardermoen je letisko, ktoré je síce stále pár desiatok kilometrov od Osla, ale najbližšie v porovnaní s ostatnými tu spomenutými. Každopádne letenky spoločnosti Norwegian patria v zápase s cenami WizzAir či RyanAir k tým drahším. V mnohých termínoch počas leta na trase Krakow – Oslo máte problém nájsť letenky pod 100€. Na konci augusta sa však situácia mení a máte možnosť letieť na letisko Oslo Gardermoen už od 56€

Rezervovať

Krakow - Oslo Gardermoen od 56€€(22.8.-28.8.2016)

Krakow – Stavanger od 67€ s Norwegian

Za najnižšie ceny na trase Krakow – Stavanger môžete u spoločnosti Norwegian nakupovať letenky prevažne v júli v dlhších termínoch. Dostupných je však už len niekoľko posledných leteniek.Za cenu o asi 20€ vyššiu viete kúpiť letenky aj na kratšie termíny. 

Rezervovať

Krakow - Stavanger od 67€(7-28.7.2016)

Krakow – Bergen od 67€ s Norwegian

Najlacnejšie ceny na trase Krakow – Bergen sú rovnaké ako pri letoch do Stavangeru s tým rozdielom, že do Bergenu sú dostupné aj lacné termíny pri ktorých strávite v Nórsku aj menej ako 3 týždne. Dá sa to pekne vybrať. Každopádne nevyberajte dlho, v mnohých lacných termínoch je dostupných niekoľko posledných leteniek. 

Rezervovať

Krakow - Bergen od 67€(14-28.7.2016)

Krakow – Tronheim od 67€ s Norwegian

Ak by ste chceli letieť z Krakowa do Trondheimu za podobnú cenu, máte možnosť iba na konci augusta v pomerne krátkom 5-dňovom termíne. Prípadne musíte naplánovať prílet v septembri. Ak by ste chceli počas leta dlhší termín s odletom do a príletom z Trondheimu, najlacnejšie to je potom počas júla s cenou 90-100€.  

Rezervovať

Krakow - Trondheim od 67€(25-30.8.2016)

Letenky z Budapešti

Budapešť – Oslo Gardermoen od 82€ s Norwegian

Oproti cenám s odletom z Krakowa či Katovíc je táto cena o kus vyššia, ale stále nič hrozné. Za vyššie spomenutú sumu máte možnosť letieť z Budapešti do Osla v termínoch na konci augusta. 

Rezervovať

Budapešť - Oslo Gardermoen od 82€(23-31.8.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Oslo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?