Predĺžený víkend v SOLÚNE – z Bratislavy za 154€! (letenky, 3* hotel, raňajky)

Thessaloniki, Grécko

Čo tak si spraviť v decembri predĺžený víkend v Solúne? Máme tu pre vás tip na výlet, kedy za letenky, 3* hotel s raňajkami a dopravu z letiska a naň zaplatíte dohromady iba 154€!

Letenky z Bratislavy za 35€!

Letí sa s Ryanairom v termíne 05-08.12.2025. V piatok ráno z Bratislavy odletíte a o 3 dni neskôr v pondelok večer letíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Bratislava
Solún(Thessaloniki)
35€
Termín: napr. 05-08.12.2025
Bratislava
Solún(Thessaloniki)
Termín: napr. 05-08.12.2025
35€

Tip na ubytovanie za 112€/osoba

Egnatia Hotel

3**populárne ubytovanie v meste Thessaloniki. Pri viac ako 600 hodnoteniach má priemer 8,8/10. Nachádza sa 10 minút chôdze od Aristotelovho námestia. Izby majú TV, WiFi, klimatizáciu aj vlastnú kúpeľňu. Raňajky v cene. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 224€ – 112,00€/osoba, 37,33€/osoba/noc.

Doprava z letiska a naň za 7,20€

Z letiska v Thessaloniki pravidelne jazdia autobusy do centra mesta(linky 01X / 01N). Jednosmerný lístok stojí 3,60€. Za cestu tam aj naspäť zaplatíte teda dohromady iba 7,20€.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?