Nová linka spoločnosti Ryanair z Bratislavy

By: Aurelijus Valeiša - CC BY 2.0

Patríte k priaznivcom spoločnosti Ryanair a radi by ste s nimi lietali aj do ďalších destinácii naprieč Európou či svetom? Dnes 16. mája prišla táto obľúbená „low-cost“ letecká spoločnosť s vyhlásením, v ktorom okrem iného oznámila aj novú linku z Bratislavy do Srbska.

Konkrétne ide o letenky do mesta Niš, ktoré sa nachádza na juhu krajiny. Letieť bude možné od októbra tohto roka a to 2 krát týždenne. 

Od dnes do 19. mája môžete nakupovať letenky do Srbska  v novembrových termínoch s cenou 19,99€ za jednosmerný, alebo 39,98 za spiatočný let z Bratislavy. Už teraz je v niektorých termínoch dostupných len niekoľko posledných leteniek.

Prejsť na stránky Ryanair

Olga Pawlonka – Ryanair:

Ryanair s potešením oznamuje zavedenie novej linky z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do Niš v Srbsku s frekvenciou 2x týždenne. Linka bude v prevádzke od 31. októbra, letenky si možno už teraz zakúpiť na webovej stránke Ryanair.com.

Slovenskí zákazníci sa môžu tešiť aj na naše ďalšie vylepšenia, ktoré prídu už v najbližších mesiacoch a zahŕňajú nové interiéry lietadiel, nové uniformy a viac nových leteckých spojení. Zlepšenia sú súčasťou nášho programu „Always Getting Better – Vždy sa zlepšujeme“, keďže aj naďalej ponúkame cestujúcim oveľa viac než len najnižšie ceny leteniek.

Pri príležitosti spustenia novej linky z Bratislavy do Niš spúšťame predaj leteniek za cenu už od 19,99 € pre lety v novembri, ktoré si možno rezervovať do štvrtkovej polnoci (19. mája). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, cestujúci by mali čím skôr navštíviť www.ryanair.com, aby ich nepremeškali.“

letenky Niš

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?