Navštívte Amsterdam s letenkami od 70€

bicykel v Amsterdame
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Amsterdam dlho nepatril medzi európske mestá, do ktorých sa dá dostať veľmi lacno. S príchodom Easyjet na viedenské letisko sa však situácia zlepšila. Ak by ste si aktuálne chceli zarezervovať letenky na termín v najbližších mesiacoch, cena začína už na 70€!

Ide o letenky, ktoré nájdete predovšetkým počas júna. Dajú sa tam nájsť aj termíny, kedy strávite v Amsterdame aj viac času ako 2 dni.

termíny

V cene letenky máte 1 príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 56 x 45 x 25cm. Za podpalubnú batožinu si musíte priplatiť. 

Ak by vám nevyhovoval dátum a chceli by ste letieť počas letných prázdnin, máme tu ešte jednu ponuku spoločnosti KLM, ktorá ponúka letenky do Amsterdamu za 99€ v množstve termínov.


Letenky do Amsterdamu s Easyjet

 Odlet: Viedeň |  Termín: 21-23.jún 2016 |  Cena: od 70€

Rezervovať

Letenky do Amsterdamu s KLM

 Odlet: Viedeň |  Termín: jún 2016 – február 2017 |  Cena: od 99€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Amsterdam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.