Maurícius z Nemecka za 391€

By: Natesh Ramasamy - CC BY 2.0

Hľadáte výhodnú ponuku leteniek na Maurícius? Letenky z dobre dostupných letísk zo Slovenska začínajú niekde na úrovni 600€, pričom cena ide bežne a o niekoľko stoviek vyššie. Záleží s kým chcete letieť a odkiaľ. Ak však máte chuť ušetriť nejaké to euro a nerobí vám problém letieť z Nemecka, za letenky na Maurícius nemusíte ani 4 stovky.

Na portáli Travelocity sa objavila výhodná ponuka leteniek spoločnosti Eurowings, kedy za letenky platíte iba 391€(441$)!Letenky sú aktuálne dostupné iba na tomto portáli. Pri rezervácii pre niekoľko osôb môže byť ušetrená suma v hodnote stoviek €!

Termíny za tie najnižšie ceny nájdete od mája do júla 2016! Nižšie uvedený termín je práve počas letných prázdnin. Ak by vám tento termín nevyhovoval, môžete skúsiť aj jeden z týchto: 12-20 Máj, 26 Máj – 3 Jún, 2-10 Jún, 9-17 Jún , 16-24 Jún


Letenky na Maurícius

 Odlet: Kolín nad Rýnom  Termín: 7-22.7.2016 |  Cena: od 391€

Rezervovať


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania vám bude stačiť jedna z nasledujúcich, nami odporúčaných, stránok:

Booking.com – obrovský portál s veľkou ponukou ubytovacích zariadení, kde by ste si celkom určite mali vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv

Airbnb – možnosťou je aj využitie služieb miestnych hostiteľov cez web Airbnb

letenky Mauricius

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.