Maurícius z Nemecka za 391€

By: Natesh Ramasamy - CC BY 2.0

Hľadáte výhodnú ponuku leteniek na Maurícius? Letenky z dobre dostupných letísk zo Slovenska začínajú niekde na úrovni 600€, pričom cena ide bežne a o niekoľko stoviek vyššie. Záleží s kým chcete letieť a odkiaľ. Ak však máte chuť ušetriť nejaké to euro a nerobí vám problém letieť z Nemecka, za letenky na Maurícius nemusíte ani 4 stovky.

Na portáli Travelocity sa objavila výhodná ponuka leteniek spoločnosti Eurowings, kedy za letenky platíte iba 391€(441$)!Letenky sú aktuálne dostupné iba na tomto portáli. Pri rezervácii pre niekoľko osôb môže byť ušetrená suma v hodnote stoviek €!

Termíny za tie najnižšie ceny nájdete od mája do júla 2016! Nižšie uvedený termín je práve počas letných prázdnin. Ak by vám tento termín nevyhovoval, môžete skúsiť aj jeden z týchto: 12-20 Máj, 26 Máj – 3 Jún, 2-10 Jún, 9-17 Jún , 16-24 Jún


Letenky na Maurícius

 Odlet: Kolín nad Rýnom  Termín: 7-22.7.2016 |  Cena: od 391€

Rezervovať


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania vám bude stačiť jedna z nasledujúcich, nami odporúčaných, stránok:

Booking.com – obrovský portál s veľkou ponukou ubytovacích zariadení, kde by ste si celkom určite mali vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv

Airbnb – možnosťou je aj využitie služieb miestnych hostiteľov cez web Airbnb

letenky Mauricius

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.