Maurícius s návštevou Londýna od 515€

By: brando.n - CC BY 2.0

Maurícius patrí letecky k drahším destináciam, do ktorých sa máte možnosť vydať, každopádne cesta sem stojí za to. Nie len tak sa tento ostrovný štát objavuje pravidelne v rebríčkoch najodporúčanejších ostrovov vhodných na dovolenku.

My tu dnes pre vás máme zaujímavú ponuku leteniek, kedy máte možnosť cestovať z viedenského letiska na Maurícius a späť s cenou už od 515€! 

Navyše, termín je počas sezóny! Letí sa 6.januára a cesta späť je naplánovaná na 22.januára 2017. Síce sa v tomto období objavuje viac zrážok ako zvyčajne, je tu teplo a o turistov nie je núdza.

Lety sú s jedným prestupom v Londýne. Na ceste tam trvá prestup až 22 hodín, čo je dostatok času na to, aby ste sa vydali do ulíc Londýna a spoznali tie najznámejšie pamiatky. Na ceste späť je prestup kratší – 6 hodinový. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Pred rezerváciou na jednej zo stránok na Momondo si preverte spoločnosť cez ktorú idete rezervovať. Nám sa z ponúkaných webov osvedčil niekoľko krát Flugladen. 

Viedeň – Maurícius od 515€(6-22.január 2017)

Nájsť najlacnejšie ponuky

Ubytovanie

Ubytovanie na Mauríciuse, ak nepožadujete vysoký štandard, je omnoho lacnejšie ako samotné letenky. Najlacnejšie ponuky hľadajte na stránkach Booking.com, prípadne, keby ste si nevedeli vybrať tak na stránkach Airbnb.com

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie vo Villa Victoria, kde za 14 nocí za izbu s manželskou posteľou zaplatíte spolu iba 280€(140€/osoba, 10€/osoba/noc.)

Kompletná ponuka ubytovania na Mauríciuse – Booking.com / Airbnb.com

letenky Mauricius

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno