MALTA s letenkami od 42€

Malta, Valleta

Stredomorie už od 42€? Presne tak! Ak máš chuť navštíviť malý ostrovný štát Malta, máme tu pre teba skutočne atraktívny tip na lacné letenky. 

Konkrétne ide o ponuku spoločnosti WizzAir. Za túto čiastku máte možnosť letieť ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 61€ za spiatočný let. Kúpa členstva a následná rezervácia leteniek už ako člen sa však oplatí omnoho viac. Pre dvojicu stojí členstvo 30€ + máte navyše možnosť kupovať letenky tejto spoločnosti na najbližší ROK za akciové ceny.

Najnižšia cenovka pri letoch na Maltu je v jedinom termíne 8-19.máj 2017. Ak máš teda chuť zistiť ako chutí jar v Stredomorí, neváhaj. 

Ak ťa zaujímajú iné termíny, skús si pozrieť tento kalendár termínov. Ceny sú tu uvádzané pre nečlenov Wizz Discount Club. Ak chceš vedieť koľko by ťa to stálo ako člena, cena je zväčša tak o 15-20€ nižšia.

WizzAir umožňuje zobrať si so sebou za najnižšiu cenu 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Malta
od 42€
8-19.5.2017

Tip na ubytovanie

Sprachcaffe International – trojhviezdičkový hotel s vlastným bazénom. Za 11 nocí tu zaplatíte dvaja 380€ – 190€/osoba, 17€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Malta

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)