Malta na 7 nocí z Bratislavy cez sviatky. Letenky + ubytovanie s raňajkami iba od 361 EUR

Malta %snorchlovanie v Blue Lagoon
Malta

Vydajte sa objavovať krásy Malty, ostrova plného histórie, kultúry a nádherných pobrežných výhľadov. Ponúkame vám výhodný balíček zahŕňajúci letenky, ubytovanie s raňajkami a možnosť prenájmu auta, aby ste si mohli ostrov pohodlne preskúmať.

Zhrnutie tipu: Letenky (58 EUR) a ubytovanie (604 EUR/2 osoby = 302 EUR na osobu) s raňajkami na 7 nocí – spolu 361 EUR. Plus možnosť prenájmu auta (40 EUR delené 2 = 20 EUR na osobu) vás vyjde na celkovú cenu 380 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Maltu:

  • Termín: 25.4.-2.5.
  • Letenky Bratislava – Malta: len za 58 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Ibis Styles St Paul's Bay Malta: Ubytovanie za 604 EUR za 7 nocí pre dve osoby, čo je 302 EUR na osobu, s raňajkami. Tento hotel ponúka skvelé služby a pohodlné ubytovanie na skúmanie ostrova.

Prenájom auta:

Preskúmajte Maltu s flexibilitou, ktorú vám ponúka vlastné auto. Rezervujte si vozidlo za 40 EUR na celý pobyt, čo je 20 EUR na osobu, keď si náklady delíte. Vychutnajte si pohodlie objavovania ostrova podľa vlastného plánu. Viac informácií na Discover Cars.

Teploty na Malte v apríli sa pohybujú okolo 18-20 stupňov Celsius, ideálne pre návštevu historických miest, prieskum nádherných prírodných scenérií alebo len relax na plážach. Nezabudnite navštíviť hlavné mesto Valletta, historický Mdina alebo si užiť krásu modrej lagúny na ostrove Comino.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.