Malta na konci septembra a počas októbra za 88€!

hlavné mesto Malty
By: Berit Watkin - CC BY 2.0

Ak patríte k našim pravidelným návštevníkom, pamätáte si možno na akciu spoločnosti Air Malta, kedy táto spoločnosť ponúkala na začiatok letnej sezóny letenky na Maltu už od 88€. Dnes tu máme podobnú akciu, letenky od tej istej spoločnosti opäť za 88€ ale tentokrát na posezónne obdobie. 

Letenky sú aktuálne dostupné v dosť termínoch hlavne počas októbra, každopádne hlavne termín na konci septembra s príletom v októbri bude asi celkom žiadaný.  

Letí sa z Viedne a zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 20 kg. 

[vc_cta_button call_text=“Viedeň – Malta za 88€(napr. 27.9.-6.10.2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.airmalta.com/find-best-fare“ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Malta

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)