Malta na konci septembra a počas októbra za 88€!

hlavné mesto Malty
By: Berit Watkin - CC BY 2.0

Ak patríte k našim pravidelným návštevníkom, pamätáte si možno na akciu spoločnosti Air Malta, kedy táto spoločnosť ponúkala na začiatok letnej sezóny letenky na Maltu už od 88€. Dnes tu máme podobnú akciu, letenky od tej istej spoločnosti opäť za 88€ ale tentokrát na posezónne obdobie. 

Letenky sú aktuálne dostupné v dosť termínoch hlavne počas októbra, každopádne hlavne termín na konci septembra s príletom v októbri bude asi celkom žiadaný.  

Letí sa z Viedne a zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 20 kg. 

Rezervovať

Viedeň - Malta za 88€(napr. 27.9.-6.10.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Malta

Malta na konci septembra a počas októbra za 88€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.