LETO: Rumunská Transylvánia z Viedne už od 23€!

Ak by ste si v lete chceli niekam spraviť výlet no ideálne neminúť veľa peňazí, jeden tip tu pre vás máme!

Vydajte sa na spoznávanie rumunskej Transylvánie a spiatočné letenky z Viedne dnes kúpite už od výborných 23€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za takúto sumu ponúka WizzAir letenky pre členov svojho klubu Wizz Discount Club. Ak nás sledujete pravidelne viete, že pri veľkej väčšine letov odporúčame mať toto členstvo zakúpené. Pre dvojicu stojí na rok iba 30€ a získate tým slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti – bežne 15-20€ na jednu spiatočnú letenku. Pri týchto letoch do Transylvánie by ste inak platili 71€ ako nečlen.

Letí sa konkrétne do mesta Cluj-Napoca – kúsok odtiaľ sa nachádza napríklad aj soľná baňa Salina Turda, ktorú určite z osobnej skúsenosti odporúčame.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Dostupné termíny: 13-24.6.2018, 24.6-1.7.2018, 24.6-4.7.2018, 11-25.7.2018 a za o 5€ vyššiu cenu napríklad aj týždňový termín 4-11.7.2018

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Cluj-Napoca
od 23€
napr. 24.6-1.7.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak si zoberieme napríklad vyššie spomenutý termín 24.6-1.7.2018 tak auto si viete zarezervovať už od výborných 70€ na týždeň. Keď sa to rozráta napríklad na štvoricu, tak to skutočne nevychádza veľa a budete môcť ísť úplne kam chcete bez obmedzení.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.com. A nie len my. Ide o jeden z najväčších svetových portálov na rezerváciu ubytovania. Nájdete tu ponuky stoviek tisíc zariadení z celého sveta.

Okrem toho si pozrite aj ponuky miestnych na webe Airbnb.com. Ceny vedia byť často krát veľmi priaznivé a je to zase niečo iné ako bývať v hoteloch či hosteloch.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Cluj-Napoca

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?