
Pred pár dňami sme tu pre vás mali výhodné letenky na jeden z Baleárskych ostrovov – na Ibizu za 59€. Dnes tu pre vás máme letenky na ďalší z nich, na Menorcu, kedy za spiatočné letenky zaplatíte iba 68€!
Letenky sú dostupné v jedinom termíne s odletom 20.7.2016 a letom späť 27.7.2016. Letí sa konkrétne z poľských Katovíc.
Za cenu letenky si so sebou môžete zobrať 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu.
Letenky sú dostupné na poľskej stránke spoločnosti TUI. Celá rezervácia prebieha v poľštine, avšak s pomocou prekladača by to nemal byť veľký problém rezerváciou prejsť.
Katovice – Menorca za 68€(20-27.7.2016)
Ubytovanie
Ubytovanie v letných termínoch nie len na Menorce, ale aj na iných stredozemných ostrovoch patrí už teraz k tým drahším.
Najlacnejšie nakúpite cez portál Airbnb.com, kde sa môžete ubytovať u miestnych hostiteľov. Kompletnú ponuku nájdete tu. Najnižšie cena začínajú na pár desiatkach eur/osoba/noc.
Ak by ste predsa len chceli byť ubytovaní v hoteli, prejdite na stránky Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení.
Pred cestou si prečítajte aj:
- 7 zaujímavých faktov o Menorke, ktoré vás inšpirujú ju navštíviť
- Menorca. Druhý najväčší ostrov Baleárov s nádhernými plážami a priezračným morom