Letné letenky do Nórska od 20€!

scenéria Nórsko
By: Camilla - CC BY 2.0

Leto sa nezadržateľne blíži a mnohí z vás určite stále zvažujú, kam by sa mohli vydať. Pre milovníkov Škandinávie tu máme tentokrát letenky spoločnosti WizzAir, kedy v letných termínoch máte možnosť letieť do Nórska už od skvelých 20€!

A to v prípade, ak ste dali na naše dlhodobé rady zakúpiť si členstvo vo Wizz Discount Club(ďalej len WDC). Takto nízke ceny, ako je u WizzAir zvykom platia práve pre členov WDC. Členstvo si môže zakúpiť úplne každý a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti pre vás a vášho spolucestujúceho. Stojí 30€/rok a samotná investícia sa vám často krát vráti už po jednej či dvoch zakúpených spiatočných letenkách. 
https://wizzair.com/sk-SK/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

Ak členom WDC nie ste ceny pre vás začínajú na 26€- Oslo Sandefjord Torp, na 55€ pri letoch do Stavangeru a na 89€ pri letoch do Bergenu. 

Letí sa z poľských Katovíc. Za cenu základnej letenky u spoločnosti WizzAir si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm a hmotnosťou 10 kg. Viac si o batožine u spoločnosti WizzAir môžete prečítať na:
https://www.letenkyzababku.sk/wizz-air-viete-ake-rozmery-vahu-ma-mat-batozina/


Letenky do Nórska – Oslo Sandefjord Torp

 Odlet: Katovice |  Termín: 12-27.7.2016 |  Cena: od 20€

Rezervovať

Letenky do Nórska – Stavanger

 Odlet: Katovice |  Termín: 8-18.7.2016 |  Cena: od 32 €

Rezervovať

Letenky do Nórska – Bergen

 Odlet: Katovice |  Termín: 18-29.7.2016 |  Cena: od 47 €

Rezervovať

Ubytovanie

Ak ste si zabookovali letenky, naskytá sa otázka, kde kúpiť lacné ubytovanie. Stránok je mnoho, ponúk ešte viac. Na rezerváciu lacného ubytovania odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok :

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky oslo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?