Letenky na Zanzibar od 340€

By: mitchpa1984 - CC BY 2.0

Biele pláže, nekonečné more, koralové útesy a exotická aróma korenia všade naokolo. To je jeden z najväčších klenotov Afriky, ostrov Zanzibar. 

Cestovateľov, ktorí by radi Zanzibar navštívili určite poteší momentálna akciová ponuka leteniek spoločnosti Oman Air, vďaka ktorej je možné letieť na Zanzibar už od 340€.

Letenky sú dostupné v termínoch od apríla do júna 2016 s odletom z Mníchova a Amsterdamu(s návratom do Mníchova alebo Frankfurtu). 

Kalendáre termínov nájdete tu:

Amsterdam -> Zanzibar -> Frankfurt Kalendár termínov

Amsterdam -> Zanzibar -> Mníchov Kalendár termínov

Mníchov -> Zanzibar -> Mníchov Kalendár termínov
Následne môžete nakúpiť buď priamo na stránkach Flipo alebo využiť jeden z vyhľadávačov lacných leteniek ako je napríklad Momondo. Dajú sa tam nájsť v niektorých prípadoch aj lacnejšie letenky. Avšak dávajte si pozor, cez ktorú spoločnosť budete nakupovať. Pred tým ako zarezervujete letenky si pozrite recenzie na dané spoločnosti. Môžu byť problémy s kreditkami, alebo ak pôjde o žiadaný termín to nestihnú zaregistrovať a podobne. Portály ako Expedia, Ebookers či Flagueladen sú celkom fajn.

Letenky môžete zarezervovať aj cez Pelikan.sk za o niečo vyššiu cenu v slovenčine. Príklad: Amsterdam – Zanzibar – Frankfurt 6-23.6.2016 za 356€ môžete zarezervovať tu

Keď už budete na Zanzibare, porozmýšľajte, či by ste nechceli navštíviť aj neďalekú Tanzániu a zažiť nezabudnuteľné Safari. Táto možnosť sa tu núka a stojí za zváženie.


Ubytovanie

Rovno s booknutím letenky si môžete zarezervovať aj ubytovanie. Množstvo ponúk za výhodné ceny nájdete na:

Booking.com – veľký portál plný obrovského množstva ubytovacích zariadení. Overený web, kde často krát nájdete výhodné zľavy. Bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Zanzibar

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?