Letenky z Viedne do Chicaga za 271€

čikágo
By: Roman Boed - CC BY 2.0

A máme tu pre vás ďalšiu možnosť ako navštíviť USA a tentokrát pre zmenu Chicago. Dnes však za mimoriadne výhodnú cenu a to 271€! Ak ste uvažovali o návšteve USA a Chicago je pre vás prijateľné, nemali by ste váhať ani sekundu.

A to doslova, letenky s podobnou cenou sa vypredávajú naozaj veľmi rýchlo. Mali sme pre vás pripravené aj podobné ceny za letenky do Washingtonu, ale kým sme stihli napísať článok, letenky sa vypredali. 

Podľa mnohých Američanov je práve Chicago najkrajšie mesto v USA. Či je tomu naozaj tak by ste sa mali presvedčiť sami. Ak sa však do Chicaga naozaj rozhodnete vycestovať určite by ste mali navštíviť Navy Pier, najnavštevovanejšiu atrakciu mesta, dlhé mólo s úžasným výhľadom na jazero, Buckingham Fountain, jednu z najväčších fontán na svete či Millennium Park, galériu dizajnu pod holým nebom.

Letenky s cenou pod 300€ hľadajte predovšetkým počas februára a marca 2016.


Letenky Viedeň – Chicago 

 9-16.3.2016 – 271€ – Rezervovať

vie-chic

 15-28.2.2016 – 289€ – Rezervovať

vie-chic2

 8-22.2.2016 – 279€ – Rezervovať

vie-chic3


Ubytovanie

Najnižšie ceny za ubytovanie začínajú na 30-40€ za noc v rôznych hosteloch v Chicagu. Pre rezerváciu odporúčame využiť web booking.com. V mnohých hoteloch máte možnosť zrušiť rezerváciu zadarmo a taktiež platiť až na samotnom mieste.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?