Letenky z Prahy na Zanzibar za 400€

zanzibar
By: David Berkowitz - CC BY 2.0

Keby ste si mohli vybrať, kam do Afriky letieť, kam by to bolo? Určite by mnohí z vás neváhali a vyslovili jednoznačne „Tanzánia“ či „Zanzibar“. A čo tak sa tam aj skutočne vydať?

Letenky Zanzibar

S výbornou ponukou leteniek na Zanzibar aktuálne prišla nemecká spoločnosť Condor Airlines, ktorá ponúka letenky z Prahy na tento obľúbený ostrov kúsok od pobrežia Afriky už od skvelých 400€ za spiatočný let.

Za túto cenu máte možnosť letieť v jedinom termíne s odletom 19.5. a letom späť 3.6.2016. Áno, odlet je už o dva týždne!

V cene letenky máte príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 55 x 40 x 20 cm a hmotnosťou 6 kg + podpalubnú batožinu do 20 kg.  

Zanzibar počasie

Mesiac máj síce patrí na Zanzibare k upršanejším mesiacom, každopádne ku koncu mája by to už mohlo byť celkom v poriadku 

Rezervovať

Praha - Zanzibar za 400€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

zanzibar65letenky Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?