Letenky na Zanzibar od 439€

loďka na Zanzibare
By: mitchpa1984 - CC BY 2.0

Spravte si už v najbližších mesiacoch dovolenku na obľúbený africký ostrov Zanzibar, nachádzajúci sa len kúsok od pobrežia pevninskej Tanzánie. S aktuálnou ponukou spoločnosti flyDubai nemusíte zaplatiť za letenky viac ako 439€!

Letieť môžete buď z Viedne alebo z Bratislavy. Pri odlete z Viedne však prestupujete mimo Dubaja aj v Bratislave. Paradoxne vás to však bude stáť menej ako keby ste leteli priamo z Bratislavy. 

Odlety z Bratislavy/Viedne sú dostupné v mnohých termínoch počas mája a júna 2016. Lety naspäť sú však len dva a to v termínoch – 20.máj a 20. jún. Aj to je dôvod, prečo by ste v prípade záujmu nemali váhať príliš dlho.

Za cenu základnej letenky u spoločnosti flyDubai si so sebou okrem príručnej batožiny môžete zobrať aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30 kg. 


Letenky na Zanzibar

 Odlet: Viedeň |  Termín: máj-jún 2016 |  Cena: od 439 €

Kalendár termínov

 Odlet: Bratislava |  Termín: máj-jún 2016 |  Cena: od 479 €

Kalendár termínov

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?