Letenky na Maltu už od 20€

Malta a záliv
By: Michael Brys - CC BY 2.0

Čo by ste povedali na dovolenku na Malte už počas februára? Dnes tu pre vás máme lacné letenky na Maltu z maďarskej Budapešti. Ceny začínajú už na výborných 20 eurách.

Ak teda máte chuť spoznať tento stredomorský ostrov, jeho skalnaté zátoky, piesočnaté pláže či priezračné more, nie je nič jednoduchšie ako využiť aktuálnu ponuku spoločnosti WizzAir.

Samotná cena platí pre členov Wizz Discount Club. V prípade, že členom WDC nie ste, ceny pre vás začínajú na aj tak výborných 35 eurách.  Členstvo v tomto klube stojí 30€/rok a získate ním pekné zľavy na väčšinu leteniek tejto spoločnosti. Už len pri tejto jednej by ste ušetrili 15€, keby ste členom WDC boli. 

Termíny s podobnou cenou sú dostupné v minime termínov, avšak letenky na Maltu sa u WizzAir dajú kúpiť aj tak celkom lacno.


Letenky z Budapešti na Maltu

 3.2.2016 – 24.2.2016 – 20€/35€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 40€letenky Budapešť


Ubytovanie

V prípade, že si chcete online zakúpiť aj ubytovanie, môžete využiť portál booking.com s najväčším množstvom ubytovacích zariadení. V samotnej Malta začínajú ceny niekde medzi 10-20€/noc.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.