Letenky na Krétu počas júna za 20€!

Kréta, loďka pobrežie

Naplánujte si svoju dovolenku na najbližšiu sezónu už dnes! Objavili sa nám tu extrémne lacné letenky na Krétu, kedy za spiatočný let zaplatíte iba 20€!

Termíny sú dostupné na jún 2016, pričom ide väčšinou o dlhšie termíny. Dostupné sú aj lety za 30€, 40€, 50€, čo sú stále skvelé ceny za let na Krétu. 

V prípade záujmu skutočne odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho. Letenky sa vypredávajú pomerne rýchlo a je možné, že ak budete váhať, už sa vám neujdú. 

Letí sa so spoločnosťou NIKI bez prestupu. Rezervácia prebieha na nemeckých stránkach Expedie. Nie je však nijak náročná a ak aj neovládate nemčinu, s pomocou prekladača ňou hravo prejdete.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Chania
20€
jún 2017

Tip na ubytovanie

Castelli Studios & Apartments – ubytovanie v tichom prostredí a za výbornú cenu 252€ na 14 nocí  – 126€/osoba, 9€/osoba/noc

Hotel Velissarios – dobre hodnotené zariadenie, síce trošku ďalej od Channie, ale za tú cenovku tá cesta určite stojí. Za 2 týždne zaplatíte 272€ – 136€/osoba, 9,7€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Chania

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

3 KOMENTÁRE

  1. Ahoj všem,
    jak se dají hledat přes expedii letenky přes cestovky?Zkoušela jsem i jiné ostrovy a vždy mě to hodí už přímo na aerolinky, při klasickém bookování se člověk na tuto cenu nikdy nedostane.

    Děkuji.

  2. Expedia môže rezerváciu zamietnuť však? Lebo pri rezervácii sme nič neplatili a myslím, že mi aj do mailu napísali niečo v tom zmysle, že rezerváciu za túto cenu zamietajú. Máte k tomu nejaké info?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno