Letenky Dublin –> Vancouver a späť už za 266€!

príroda v Kanade

Spoločnosti Air France a KLM prišli s parádnou cenou letov z Dublinu na západ Kanady – do Vancouveru. Spiatočné letenky momentálne kúpite už za 266€!

Termíny sú dostupné na september a október 2017 čiže na obdobie, ktoré je ešte stále fajn na spoznávania tejto úžasnej krajiny.

Nižšie pridávame odkaz na vyhľadávač lacných leteniek Kayak.com, ktorý vám vypíše množstvo spoločností, cez ktoré môžete rezervovať(často krát aj lacnejšie). My však odporúčame rezervovať cez danú leteckú spoločnosti – či už Air France alebo KLM, podľa toho o ktorú spoločnosť pôjde.

Lety Air France sú s prestupom v Paríži. Lety KLM zase s prestupom v Amsterdame.

Zobrať si so sebou môžete aj podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Dublin
Vancouver
266€
napr. 25.9-11.10.2017

Letenky do Dublinu

Do Dublinu lieta pravidelne spoločnosť Ryanair priamo z bratislavského letiska. Cena záleží dosť na termíne. Ak by ste chceli letieť z Dublinu do Vancouveru 25.9-11.10.2017, tak z Bratislavy do Dublinu a späť v termíne 23.9-15.10.2017 zaplatíte za letenky aj s podpalubnou batožinou do 15kg 150€ –> Rezervácia TU

Ak si vyberiete termín letu Dublin –> Vancouver –> Dublin 10-25.10.2017, z Bratislavy môžete letieť 8.10.2017 a späť 24.10.2017 a spiatočné letenky aj s podpalubnou batožinou do 15kg vás budú stáť 100€ –> Rezervácia TU

Ubytovanie

Lacné ubytovanie hľadajte hlavne na stránkach HotelsCombined.com a Airbnb.com

Prvá menovaná stránka sa špecializuje na vyhľadávanie lacných hotelov a hostelov a zbiera ponuky z mnohých ubytovacích webov.

Airbnb je potom platforma, cez ktorú bežní ľudia ponúkajú ubytovanie vo svojich izbách či bytoch. Ceny tu vedia byť o niečo nižšie. Ak ste o Airbnb ešte nepočuli, zaregistrujte sa cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Vancouver

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.