Letenky do Vietnamu od 359€!

Vietnam - kľukatá cesta a krásne hory
By: Nhi Dang - CC BY 2.0

Dnešok vyzerá veľmi plodne na lacné letenky. Po Kalifornii za 369€ tu pre vás máme letenky na juhovýchod Ázie, do obľúbeného Vietnamu za skvelú cenu 359€!

Ide o letenky spoločnosti China Southern Airlines, ktorá podobné akcie neponúka až tak často, ale keď už, tak to stojí za to!

Termíny sú dostupné od novembra do decembra 2016. Hlavne počas novembra je termínov naozaj dosť. V decembri si zase napríklad viete naplánovať dovolenku vo Vietname pričom Vianoce strávite práve v tejto ázijskej krajine.

Letí sa z Budapešti. Lety sú s dvoma prestupmi v Kantone a Amsterame pričom do hlavného mesta Holandska na ceste tam a z hlavného mesta Holandska na ceste späť vás odvezie spoločnosť KLM. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej a 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg. 

Kalendár termínov

Budapešť - Hanoj od 359€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Hanoj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?