Letenky do Malajzie s Turkish Airlines – 451 Eur

By: Greg Walters - CC BY 2.0

Letenky do Ázie a konkrétne do Kuala Lumpur v Malajzii sú k dispozícii momentálne za 451 Eur a to s Turkish Airlines – piatou najlepšou leteckou spoločnosťou na svete a prvou, čiže najlepšou leteckou spoločnosťou v Európe (viac o oceneniach TU). Letí sa z Budapešti.

Navyše Kuala Lumpur nám môže poslúžiť ako vstupná brána do iných zemí a miest v Ázii a to pomerne lacno vďaka leteckej spoločnosti AirAsia, ktorá má v Kuala Lumpur základňu a lieta do mnohých krajín za ceny od 30 Eur. 

Vďaka tomu si môžeme urobiť napríklad výlet po Malajzii a odskočiť (odletieť) si aj na Bali, aktuálne cca 80-100 Eur za spiatočnú letenku z Kuala Lumpur.

Samozrejme letieť môžete napríklad do Thajska alebo Austrálie (napr Perth v akcii vychádza na cca 230 Eur tam a späť) alebo môžete jednoducho ostať v Malajzii. To už necháme na vás. Inšpirujte sa priamo na webe AirAsia.

 Inšpirujte sa našim článkom kde cestovať pod 20 Eur na deň alebo čo vidieť na ostrove Phuket v Thajsku!

Každopádne ak chcete ísť do Ázie, berte ponuku Turkish Airlines a užite si prémiové služby za zvýhodnené ceny!

 Termíny dostupné od marca do júna

 Pozrite si kalendár a rezervujte si letenku

 Ubytovanie hľadajte na Booking.com a riadťe sa hodnotením.

 Praktické informácie:

  • V cene batožina do 32 kg 
  • Víza do Malajzie nie sú potrebné pre pobyty do 90 dní, na Bali sa vybavujú po prílete na letisko za cca 25 Eur a ostatné informácie o vízach nájdete na: mzv.sk
  • Na letisko v Budapešti sa dostanete podľa nášho návodu.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.