Letenky do Indie s Turkish Airlines od 389€

India mimo mesta
By: Vinoth Chandar - CC BY 2.0

Plánujete navštíviť Indiu? Áno? V tom prípade tu pre vás máme zaujímavú ponuku spoločnosti Turkish Airlines, vďaka ktorej za letenky z Budapešti do Dillí zaplatíte iba 389€!

Turkish Airlines pritom patrí medzi tie najlepšie letecké spoločnosti sveta a tak určite budete v dobrom spomínať aj na samotný let.

Termíny sú dostupné vo veľkom množstve termínov od júna 2016 do marca 2017. V niektorých mesiacoch sú však dostupné buď iba odlety alebo iba prílety. Treba pozrieť kalendár nižšie.

Ak by ste chceli navštíviť Indiu aj počas tohto leta, dostupné sú termíny na prelome júna/júla a augusta/septembra.

Lety sú s jedným, väčšinou krátkym, prestupom v Istanbule. Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu  a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou do 30 kg.

Kalendár termínov

Budapešť - Dillí od 389€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Dillí

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno