Letenky do Dubaja už od 133€

Dubaj a západ slnka
By: the_dead_pixel - CC BY 2.0

Nájdu sa tu nejakí milovníci Dubaja, ktorí majú chuť spoznať toto megalomanské mesto? Máme tu pre vás výhodné letenky, ktorých cena začína na 143€ za spiatočný let s odletom z Budapešti! 

Ide o letenky spoločnosti WizzAir. V prípade, že ste členom Wizz Discount Club za letenky zaplatíte ešte menej – 127€!!

Ak si chcete prečítať niečo o WDC, vydali sme článok, kde sa dozviete všetko potrebné -> Všetko čo potrebujete vedieť o Wizz Discount Club

Termíny za najnižšie sumy nájdete hlavne počas septembra 2016 – po letných prázdninách ale v období, kedy je v Dubaji ešte stále dosť horúco.

Ak by ste chceli letenky za nízke sumy aj na trochu chladnejšie obdobie, sledujte nás ďalej aj v nasledujúcich mesiacoch! Niečo sa snáď objaví.

Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi najviac 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Viac o tom píšeme tu 

O samotnom Dubaji si môžete prečítať na blogu Martinky -> Koľko stojí Dubaj a čo zažiť v Dubaji za 1 deň? 

EDIT 18:30: Ďakujeme „fanúšikovi“ Davidovi za informáciu, že v termíne 6-13.september sú letenky ešte lacnejšie – 133€

[vc_cta_button call_text=“Budapešť – Dubaj od 133€(6-13.9.2016)“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://wizzair.com/sk-SK/Select“ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

To, že idete do Dubaja nemusí rovno znamenať, že za ubytovanie zaplatíte obrovské sumy. Aj tu sa dajú nájsť zariadenia, v ktorých sa dá bývať za slušné peniaze.

Ako príklad môžeme uviesť možnosť rezervovať si vo vyššie uvedenom termíne izbu s dvoma lôžkami v hoteli Al Farei Hotel s klimatizáciou na 7 dní za 278€(139€/osoba, 20€/osoba/noc).

Klienti, ktorí sa tu už ubytovali hodnotia toto zariadenie známkou 7/10. 

Kompletnú ponuku ubytovania v Dubaji na 6-13.september nájdete tu

letenky Dubaj

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?