Letenky do Číny z Košíc od 459€!(aj počas leta)

ryby v Číne
By: Thomas Depenbusch - CC BY 2.0

Ďalšou destináciou, do ktorej sa môžete vďaka príchodu Turkish Airlines na košické letisko vydať z východu Slovenska je Čína. A koľko vás to bude stáť? Tie najlacnejšie letenky začínajú na 459€

Celkom bez pochýb je veľkou výhodou týchto leteniek možnosť cestovania aj počas letných prázdnin. Termínov tam síce nie je mnoho, ale stále sú dostupné a ak by ste sa radi počas leta do Číny vydali, toto je jedna z najlepších dostupných ponúk.

Celkovo za akciové ceny môžete nakupovať letenky od júna do októbra. Naviac, letieť s TOP leteckou spoločnosťou je často krát zážitok sám o sebe a Turkish Airlines medzi tie najlepšie na svete jednoznačne patrí. 

Čo sa týka batožiny, so sebou si môžete zobrať jednu príručnú a jednu podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30 kg. 


Letenky do Číny(Šanghaj)

 Odlet: Košice |  Termín: jún – október 2016 |  Cena: od 459€

Kalendár termínov

Letenky do Číny(Peking)

 Odlet: Košice |  Termín: jún – október 2016 |  Cena: od 479€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Ak ste si zabookovali letenky, naskytá sa otázka, kde kúpiť lacné ubytovanie. Stránok je mnoho, ponúk ešte viac. Na rezerváciu lacného ubytovania odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok :

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Šanghaj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?