Letenky z Bruselu na Zanzibar od 256€!

By: Jorge Cancela - CC BY 2.0

Obľúbený Zanzibar za skvelú cenu! Spoločnosť JetAirFly(belgický TUI) prišla s výbornou ponukou na lety na tento obľúbený africký ostrov – cena už od 256€ za spiatočný let + administračný poplatok.

Ten je stanovený na sume 30€, každopádne táto suma sa nepriráta ku každej letenke, ale ku každej rezervácii…Čiže ak v jednej rezervácii rezervujete 5 leteniek, stále bude administračný poplatok 30€(pri rozrátaní teda 6€ na letenku).

Termínov je aktuálne dostupných celkom dosť v mesiacoch od októbra do marca, ale je celkom pravdepodobné, že sa začnú tie najlepšie termíny vypredávať.

Za najnižšiu sumu vám spoločnosť umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu. Podpalubná do 20kg sa dá zakúpiť za 15€/let(čiže 30€ cesta tam aj späť.)

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Brusel
Zanzibar
256€
október 2016 – marec 2017

Tip na ubytovanie

Mnana Lodge – skvelé hodnotenie 9,5/10, výborná poloha pri mori a desiatky spokojných klientov. Ak sa chcete lacno ubytovať na Zanzibare, zvoľte práve toto zariadenie. 14 nocí vás napríklad môže stáť iba 313€ – 156€/osoba, 11,2€/osoba/noc… 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com
letenky Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.