LARNACA – predĺžený víkend na Cypre s letenkami za 36€!

letenky z Viedne na Cyprus

Ak radi cestujete po svete aj cez zimu, Stredomorie je v tomto období takmer bez turistov a teda budete mať možnosť nasať autentickú atmosféru cez leto preplnených miest.

Dnes tu pre vás máme TIP na letenky do mesta Larnaca na Cypre. Z Viedne si sem na predĺžený výlet môžete zaletieť už za 36€!

Ako príklad môžeme uviesť januárový termín 17-20.1.2019. V tomto období sa bežne pohybujú teploty medzi 15-20°C. Po nociach to však vie pokojne klesnúť na 5-10°C

Aj počas iných mesiacov však ceny nie sú vysoké – kalendár termínov si pozrite TU.

Čo sa týka batožiny po rezervácii píše v administrácii, že si so sebou môžete zobrať iba batožinu s rozmermi 40x20x25cm rovnako ako u Ryanair-u(viac info TU). Keď sme však písali priamo na support napísali nám, že tieto zmeny by sa nemali dotknúť Laudamotion. Rátajte teda zatiaľ iba s menšou batožinou a ak by sa náhodou niečo zmenilo určite vás o tom na stránkach budeme informovať.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Larnaca
36€
17-20.1.2019

Tip na ubytovanie

Petalmo City Apartments – štúdia, ktoré v Larnace využili už mnohí cestovatelia. Nachádza sa len pár minutiek od mora a za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica iba 106€ – 53€/osoba, 17,3€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania v Larnace si môžete pozrieť na tejto stránke(viac ako 500 zariadení)

letenky z Viedne na Larnacu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?