Júnové spoznávanie Bosny a Hercegoviny s letenkami už za 19€!

jazero a vodopády Bosna a Hercegovina

Pomaly sa nám zlacňujú letenky do mnohých balkánskych destinácii. Len za posledné dni ste u nás mohli nájsť lacné letenky na teplý jún do Macedónska či Kosova. Dnes tu pre vás máme Bosnu a Hercegovinu.

Spoločnosť WizzAir, ktorá lieta pravidelne z Budapešti do Sarajeva aktuálne ponúka spiatočné letenky už za výborných 19€ za let tam aj naspäť dohromady.

Navyše na to, aby ste na stránkach WizzAir-u dosiahli takúto cenu nemusíte byť ani členmi Wizz Discount Club. Vo viacerých termínoch nájdete ceny rovnaké ako pre členov tak nečlenov Wizz Discount Club.

Termínov je dostupných viacero. Všetky si ich môžete pozrieť na tejto stránke.

Ak by ste chceli letieť až v júli, v termíne 2-9.7.2018 kúpite letenky už za 26€ ak ste členmi Wizz Discount Club, prípadne 35€ ak členmi nie ste.

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Sarajevo
19€
napr. 4-15.6.2018

Koľko stojí prenájom auta v Bosne a Hercegovine?

Nie veľa. Za taký Opel Corsa v termíne 4-15.6.2018 zaplatíte iba 139€. To je pri štvorici iba 35€ / osoba a v prepočte niečo viac ako 3€ na deň.

Odporúčame využiť portál Rental Cars , ktorý je najväčším portálom na prenájom áut, má v sebe ponuky množstva autopožičovní a hlavne ide o overený portál s veľkou väčšinou spokojných zákazníkov.

Koľko vás bude stáť ubytovanie?

Bosna a Hercegovina rovnako ako okolité balkánske krajiny patria k tým najlacnejším miestam v Európe čo sa týka výdavkov na cestovanie. Ubytovanie zoženiete pokojne za čiastky okolo 10-15€ / osoba / noc.

Na rezerváciu je spoľahlivým portálom web Booking.com. Navyše sa na ňom nachádza tých ponúk skutočne mnoho. Nájdete tu takmer každé ubytovacie zariadenie.

Ak by ste však predsa len nič nenašli, stále je tu Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie a tých ponúk je tu taktiež pomerne dosť.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky SarajevoOpel Corsa prenájom v Sarajeve

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.