Jesenný ŠTOKHOLM – letenky z Viedne už za 13€!

Letný Štokholm

Aj do Švédska sa dnes dajú kúpiť letenky na letisko Štokholm Skavsta za výbornú cenu 13€!

Letenky sú dostupné na jeseň – hlavne počas novembra 2020. Ako príklad môžeme uviesť termín 20-23.11.2020. Odletíte v piatok a naspäť sa vrátite v pondelok.

Prípadne si pozrite celý kalendár termínov na tejto stránke.

Upozorňujeme však, že pri letoch na toto letisko sú letenky lacnejšie ako následne autobus do samotného Štokholmu. Autobus totižto stojí iba v jednom smere 19€. S týmto výdavkom teda treba rátať.

V základnej cene letenky si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. No ak by ste batožiny potrebovali viac, dá sa samozrejme dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Štokholm Skavsta
13€
20-23.11.2020

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – jedna z lacnejších možností ubytovania v Štokholme, kedy za 3 noci zaplatíte ako dvojica 146€ – 73€/osoba, 24,3€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Štokholmu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?