Jesenná TRANSYLVÁNIA s letenkami už od 23€!

Chceli by ste si na jeseň zaletieť na nejaký lacný výlet? Skúste rumunskú Transylvániu. Neoľutujete.

My sme boli minulé leto a týždeň nás tam stál asi 200-250€ so všetkým – letenkami, ubytovaním, požičaným autom, benzínom, vstupmi aj jedlom. Región je to pritom skutočne krásny.

A koľko vás budú stáť letenky? WizzAir ich ponúka už od 23€ pre členov Wizz Discount Club, prípadne za 43€ pre nečlenov.

Ak ste o Wizz Discount Club ešte nepočuli, určite si o ňom prečítajte v našom článku. Stojí pre dvojicu na rok dokopy iba 30€ a vďaka nemu získate veľmi slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti(bežne 15-20€ za jednu spiatočnú letenku.)

Termíny sú dostupné na október a november 2018 pričom je ich pomerne dosť. Najskorší termín za najnižšiu cenu je 3-10.10.2018 kedy by ešte stále mala byť úplne fajn teplota na výlety v Rumunsku.

Celý kalendár termínov si pozrite na tejto stránke.

Zobrať si so sebou môžete iba 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x23cm, ktorý vám pred vstupom do lietadla umiestnia do podpalubia(musí spĺňať všetko, čo príručná batožina). Za príplatok si môžete zobrať túto batožinu aj na palubu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Cluj-Napoca
od 23€
napr. 3-10.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak by ste si chceli spraviť výlet v uvedenom termíne 3-10.10.2018 na letisku v Cluj-Napoca si zarezervujete auto už od 63€ / týždeň. Super cena, čo poviete?

Celú ponuku si môžete pozrieť na stránkach Rental Cars , ktorý zbiera ponuky jednotlivých autopožičovní. Taktiež ide o najväčšieho online sprostredkovateľa prenajímania áut vôbec.

Koľko stojí ubytovanie?

Nebudete mať absolútne žiaden problém nájsť lacné ubytovanie. Ceny okolo 8-15€/osoba/noc sú úplne bežné.

Ubytko hľadajte buď cez portál Booking.com alebo cez Airbnb.com. Na oboch weboch nájdete kopec skvelých ponúk.

letenky z Viedne do Cluj Napoca

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?