JAPONSKO: Spiatočné letenky do Tokia v mnohých termínoch už za 463€

letenky Japonsko

Japonsko svojou kultúrou láka každý rok veľké množstvo turistov. Ak patríš k jednému z milovníkov tejto originálnej ázijskej krajiny, máme tu pre teba niekoľko tipov na letenky do Tokia, pričom tie najlacnejšie kúpiš už za 463€!

Najlacnejšie letenky momentálne ponúka spoločnosť LOT Polish Airlines  s odletom z poľského Krakova. Termíny sú tu však dostupné iba na november a december 2017. Prestupuje sa jeden krát vo Varšave, pričom si väčšinou viete vybrať lety s pomerne krátkou dobou prestupu.

Ďalšie dve ponuky sú od kvalitnej leteckej spoločnosti Turkish Airlines, čo je jedna z najlepších spoločností na svete vôbec. Za 487€ môžete letieť z Košíc a za 498€ z Budapešti pričom termíny sú od novembra 2017 až do júna 2018. Prestupy sú naplánované v Istanbule.

Zobrať si so sebou môžete samozrejme okrem príručnej batožiny aj tú podpalubnú.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Tokio
463€
november – december 2017
Košice
Tokio
487€
november 2017 – jún 2018
Budapešť
Tokio
498€
november 2017 – jún 2018

Kde hľadať ubytovanie?

Odporúčame si pozrieť webové stránky HotelsCombined.com. Nájdete na nich mnoho ubytovacích zariadení pričom pri každom z nich máte výpis webov, kde sa dajú zarezervovať a za aké ceny.

Ak by ste však nič lacné nenašli, nezúfajte! Ešte stále môžete využiť Airbnb.com. Miestni tu ponúkajú svoje izby, byty, apartmány či domy na prenájom a ceny tu vedia byť veľmi priaznivé.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?