Ibiza na prelome júna/júla už od 107€

scenéria na ibize
By: Michela Simoncini - CC BY 2.0

Hľadáte lacné letenky na leto? Túžite navštíviť práve Ibizu? A čo poviete na letenky s cenou už od 107€? Aktuálne v ponuke spoločnosti WizzAir.

Je tomu len pár mesiacov, čo WizzAir oznámil lety z budapeštianskeho letiska na Ibizu. Uvádzacie ceny boli ešte krajšie ako vyššie spomenutá, ale tých sa na toto leto už skoro určite nedočkáme. 

Cena 107€ platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo v klube ponúka zľavy na celý sortiment leteniek tejto nízkonákladovej spoločnosti. Stojí 30€/rok a zľavy na jednu spiatočnú letenku sa pohybujú medzi 10-20€. O členstve si môžete viac prečítať tu:
https://wizzair.com/sk-SK/travel_services/Wizz_Xclusive_Club

V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začína na aj tak dobrých 124€!

Ak chcete cestovať za najnižšiu cenu, so sebou si môžete zobrať iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi  42 × 32 × 25 cm. Za viac batožiny sa dá v prípade potreby priplatiť.


Letenky na Ibizu

 Odlet: Budapešť  Termín: 18.6-10.7.2016 | Cena: od 107€

Rezervovať

Ubytovanie

Chceli by ste si zarezervovať cez internet aj ubytovanie? Neviete, ktorú z tých stoviek stránok zvoliť? My dlhodobo odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Ibiza

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?