GRÉCKO: Májová Kréta s letenkami za 61€!

Ak máte radi dovolenkovanie v máji, kedy v turistických destináciách nebýva ešte toľko turistov, dnes tu pre vás máme tip na výhodné letenky na grécku Krétu.

Ak by ste si chceli zaletieť do Chanie, v ponuke spoločnosti Ryanair momentálne nájdete letenky za super cenu 61€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný termín v strede mája – 12-19.5.2018.

Už teraz v apríli býva na Kréte pokojne 25°C. Ak vám teda bude priať počasie a nebude pod mrakom, na Kréte už bude celkom teplo.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tú vám pred vstupom do lietadla(za bránou) odoberú a umiestnia do podpalubia. Upozorňujeme, že táto batožina musí splňovať úplne všetko ako klasická príručná batožina – ide hlavne o množstvo tekutín v taške.

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Chania
61€
12-19.5.2018

Koľko vás bude stáť prenájom auta?

Nie veľa. Za taký Fiat Panda na týždeň zaplatíte na letisku v Chanii 108€ – pri dvojici to teda vychádza 54€/osoba/noc.

Prenajať auto odporúčame napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Ak by ste si chceli zarezervovať ubytovanie cez internet vysoko odporúčame využiť portál Booking.com, cez ktorý bežne kupujeme ubytovanie aj my. Tých zariadení tu je mnoho a máte istotu rezerváciu cez seriózneho predajcu

Dobrým webom je tiež Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych. Často krát sú tu ceny nižšie ako pri hoteloch či hosteloch. Treba pozrieť a porovnať.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.