FIRST MINUTE letenky z Bratislavy na Maltu za 76€

Malta, Valleta

O novej linke z Bratislavy na Maltu sme vás už informovali. Letenky sa už medzičasom nachádzajú v predaji a na apríl ich už viete kúpiť za 76€!

Apríl je zatiaľ jediný mesiac, v ktorý sú letenky za takto nízku cenu. Niekoľko príkladov termínov: 5-12.4.2018, 12-19.4.2018, 19-26.4.2018

Očakávame však, že táto cena môže ísť ešte dolu. Pri rôznych akciách Ryanair-u na jar, ktoré určite prídu. Záleží teda, či letenky chcete čím skôr, aby ste sa vedeli s predstihom zariadiť alebo vám nevadí počkať na nejakú lepšiu cenu.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Malta
76€
napr. 5-12.4.2018

Kde nájdete lacné ubytovanie?

Hľadáte lacné ubytovanie? Vyskúšajte portál HotelsCombined.com, ktorý zbiera ponuky z mnohých ubytovacích webov a všetky ich tu máte pekne na jednom mieste.

Atraktívne ponuky viete nájsť aj na stránkach Airbnb.com, kde miestni ponúkajú izby a apartmány za veľmi dobré ceny. Určite kuknite.

TIP: Zaregistrujte sa na Airbnb cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.