First minute letenky z Bruselu na Zanzibar za 398€(+administratívny poplatok)

loďka na Zanzibare
By: Jorge Cancela - CC BY 2.0

Plánujete cestu na Zanzibar koncom tohto/začiatkom budúceho roka? Hľadáte už teraz zaujímavé letenky v rámci Európy? Jednu slušnú ponuku by sme tu pre vás mali. Letenky z Bruselu na Zanzibar so spoločnosťou JetAirFly od 398€!

K cene treba ešte pripočítať fixný poplatok 30€, ktorý je však rovnaký či už zarezervujete naraz jednu alebo 5 leteniek.Ak teda zarezervujete jednu letenku, bude vás stáť v prepočte 428€, ak zarezervujete naraz 5 leteniek, v prepočte to bude vychádzať na cenu 404€. 

Dostupné je momentálne veľké množstvo termínov v dátumoch od októbra do marca 2016. Iba počas Vianoc, Silvestra v jednom termíne počas februára sú tie letenky drahšie. Konkrétne ceny uvidíte po prekliku na kalendár termínov nižšie.

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu do 20 kg. 

Do Bruselu sa v tomto „zimnom“ období dajú kúpiť letenky do Bruselu veľmi lacno. Ak využijete najlacnejšie ponuky, ktoré určite nájdete aj u nás, ceny by sa mali pohybovať medzi 10-30€ podľa skúseností z posledných rokov. 

Kalendár termínov

Brusel - Zanzibar od 398€(+administratívny poplatok)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Brusel - Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?