Chicago s odletom z Viedne za 379€

Chicago , USA, pohľad na mesto

Po včerajšom New Yorku tu pre vás máme ešte jednu zaujímavú ponuku spoločnosti Air Berlin. Ak je práve Chicago mestom, do ktorého by ste radi v rámci USA leteli, spiatočné letenky z viedenského letiska kúpite už od 379€!

Nie je to síce najlepšia cena letov do Chicaga akú sme tu kedy mali, určite však patrí k tým lepším. 

Dostupných je mnoho termínov od januára do júna 2017. Konkrétne termíny nájdete po prekliku na kalendár termínov nižšie. Je si skutočne z čoho vybrať.

Najväčšou výhodou, ako je to pri letoch do USA pri Air Berlin už zvykom, je jediný prestup v Nemecku, v Berlíne, ktorý je navyše aj krátky. Na letisku strávite hodinku až dve v závislosti od termínu ktorý si vyberiete.

Zobrať si so sebou môžete klasicky 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Chicago
379€
január – jún 2017

Víza

Na vstup do USA nepotrebujete víza, stačí vám platná elektronická cestovná autorizácia ESTA a biometrický cestovný pas(aj pre deti). Pri takejto forme bezvízového vstupu do USA tu môžete stráviť najviac 90 dní. Viac informácii nájdete na stránkach veľvyslanectva USA

Ubytovanie

Na vyhľadávanie ubytovania podľa vašich predstáv môžete skúsiť využiť HotelsCombined.com. Nielenže tu nájdete obrovský výber zariadený, tento portál vám naviac aj porovná ceny medzi portálmi, kde si môžete dané ubytovanie zarezervovať.

Ak by ste náhodou nič nenašli, pozrieť sa môžete aj na Airbnb.com, kde ponúkajú svoje ubytovanie miestni obyvatelia – izbu, byt či napríklad aj celý dom. Ceny sú tu často krát veľmi nízke.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined / Airbnb

letenky Chicago

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?